Go to Top

Kindlustusakadeemia

Kindlustusakadeemia on hea kohta kindlustusalaste kogemuste, teadmiste, juhtumiste, rõõmude ja murede jagamiseks. Tihti juhtub, et olete kahe vahel ning ei tea, mida ette võtta. Sinu esindaja kindlustusandja ees aitab leida vastuseid Teie küsimustele. Oma mõtteavaldused palun edasta läbi lingi “küsi pakkumust” või edasta meiliaadressile info@1kindlustus.ee

Samuti on hea võimalus päevakohastele muredele, rõõmudele leida kajastust meie Facebook´i lehele 1 Kindlustus

Kuidas valida kindlustusandja?

Kindlustusandja valikul ära lähtu üksnes kindlustusmakse suurusest, vaid uuri, milliste riskide vastu ja millistel tingimustel kindlustuskaitset pakutakse. Millised on välistused kindlustushüvitise maksmisel, kui suur on omavastutus, millistel juhtudel võib kindlustusmakse suureneda või väheneda. Vali kindlustusselts lepingutingimuste põhjal.

Valin kindlustuskaitse otse kindlustusseltsist?

Kindlustusselts oskab kindlasti klienti pädevalt nõustada. Siinkohas meie ei eelda, et kindlustusselts soovitab kliendile oma konkurenti teades, et klient saaks teisest seltsist temale sobilikuma pakkumuse või ka teenus. Erapooletut nõustamist ja pakkumust tasub küsida kindlustusmaaklerilt.

Kes on kindlustusmaakler?

Kindlustusmaakler on kindlustusvahendaja, kes otsib Sulle erinevate kindlustusseltside pakkumused. Kindlustusmaakler esitab Sulle piisava hulga, erineva seltsi pakkumised. Samuti annab kindlustusmaakler kindlustusvalikus otsuse tegemiseks oma soovituse. Kindlustusmaakleri teenus on sulle tasuta!

Mida peaksin endalt küsima enne kindlustuslepingu sõlmimist?

  1. Mida soovin kindlustada? Soovitame kindlustada selle vara, mis võib saada kahjustada või hoopiski hävida! Mõtle millised riskid jätad enda kanda.
  2. Mille vastu soovid kindlustada? Soovitame kindlustada objekte neid reaalselt ohustavate sündmuste vastu.
  3. Milline on kindlustussumma, mille ulatuses soovid kindlustada? Siinkohas räägime kindlustussummast mitte objekti turuväärtusest! Jälgime alakindlustuse ja ülekindlustuse kriteeriume.
  4. Kas lepingutingimused vastavad Sinu ootustele? Tutvu lepingu välistuste ja eranditega!